search

מדברים עלינו

הקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו
ד"ר מיכל שפירא, ראש החוג לפרסום ותקשורת שיווקית באקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו

"הקורסים "ניהול כישורי קריירה" ו"מערכי מכירה, שירות ונאמנות לקוח", נבנו במעורבות מלאה של לימור במסגרתם, מועברים נושאים דוגמת אסטרטגיה וטקטיקות קריירה, התנעת מוטיבציה בלימודים ובעסקים, ניהול זמן, יחסי ציבור, תקשורת שיווקית, ניהול השירות ,מודלים חדשניים לשביעות רצון ולנאמנות לקוח, כתיבת תכניות עבודה, ועוד. כל אלו ,מועברים בצורה מעשית ,תוך התנסות בפועל של הסטודנטים, ומהווים כלים חשובים לחיים שאחרי האקדמיה עבור הסטודנטים שלנו. מאז הצטרפותה אלינו, נחשפתי ליכולותיה הגבוהות של לימור כמרצה וכמי שמובילה תהליכי חשיבה ותכנון לבניית סדנאות וקורסים חדשים. במסגרת זו, התגלו לי תכונותיהיוצאות הדופן, הן ברמה המקצועית והן ברמה האנושית. ללימור יכולת גבוהה מאד לסחוף את הסטודנטים לתוך חוויית הלמידה, לאתגר אותם אינטלקטואלית, לספק להם משוב מעמיק ויסודי על עבודתם. כל זאת- בנכונות ובנועם רב.

אני ממליצה בחום רב על ניצול ההזדמנות ליהנות מכישוריה"
מעלה אדומים

מעלה אדומים
משובים מסדנאות "מעלה אדומים במעלה החינוך"

מעלה אדומים

"הסדנא תרמה לי רבות, מיקדה אותי וגייסה אותי מחדש לעשייה"

"הסדנא הייתה מועילה הן מבחינת המטרה לשמה התכנסנו והן מבחינה אישית- למדנו על התנהלות במישורים נוספים. ניהול הזמן היה מצוין והחומר היה מעניין והועבר על הצד בטוב יותר."

"המנחה הייתה מקסימה, התחברה לקבוצה, עודדה חשיבה משותפת ועבודת צוות ונתנה טיפים, כיווני מחשבה חדשים וכלים פרקטיים להתנהלות ועשייה בוועד ובכלל." 

 

משרד התיירות

משרד התיירות
א, תיירן ,עמותת תיירות עמק המעיינות

משרד התיירות

"מרצה מקצועית, מיוחדת ונעימה, קבלתי את הכלים הנכונים לייצר הודעות לעיתונות ולהגיע לעיתונאים ולעשות יחסי ציבור לעצמי"
עמותת אנוש

עמותת אנוש
ד"ר הלה הדס, מנכ"לית עמותת אנוש

עמותת אנוש

"לימור הובילה את העמותה בתחום היח"צ והצעידה אותה קדימה, תוך שהיא מסייעת באופן אינטנסיבי למאמצינו לשינוי תודעה כלפי אוכלוסיית פגועי הנפש, ולתמורות חשובות בעמדות בקרב הציבור הרחב בנושא בריאות הנפש, ניפוץ הסטיגמה והדעות הקדומות. לימור הוכיחה לאורך כל הדרך נאמנות רבה לעמותה, מסירות אין קץ ונכונות ורצון לתרום מעל ומעבר למצופה לטובת קידום העמותה והמהלכים בתקשורת. היא מפתיעה ביכולת המקצועית שלה ובחשיבה המקורית המאפיינת אותה, של "מחוץ לקופסה". היא מסורה באופן טוטלי למשימה ואינה מרפה עד שהיא משיגה את מבוקשה. צמד המילים "לא ייתכן" אינו כלול אצלה בלקסיקון...היא בנתה יחד עם מחלקת היח"צ בעמותה תכנית אסטרטגית סדורה מדי רבעון, כשהיא מכסה את כל התכנים העיקריים, ועבדה באופן מאד סיסטמתי ומובנה, כך שהצלחנו לקבל חשיפה רחבה מאד בכלי התקשורת.

 

לימור אטד מוכיחה בעבודתה מקצועיות רבה ובלתי מתפשרת, ובעלת יוזמות ייחודיות ומקוריות ומסודרת מאד בעבודתה. בזכות זה היא מגיעה להישגים משמעותיים, ותמיד בנועם, בסבר פנים מאירות ומחייכות, במרץ בלתי נלאה, ובחן האופייני לה כל-כך."

 

ויצו

ויצו
גלית נעמן, ראש אגף גיוס כספים ויצו ישראל

ויצו
"לימור אטד קיימה סדנאות לסניפי ויצו ומלווה אותנו במשך מספר שנים בייעוץ אסטרטגי לניהול אגף גיוס הכספים ולפיתוח מנגנוני עבודה מאורגנים כמו גם סייעה בנושאי תקשורת שיווקית ותכנים כתובים על כל המשתמע מניסוח תוכניות עבודה, חומרים פרסומים, בקשות תמיכה ועוד. את התוצאות של הסדנאות בשטח ושל הליווי בכלל, ראינו חד משמעית בעלייה במוטיבציה של הנפשות הפועלות, ובעלייה ברמת ההכנסות הלכה למעשה"
בית ספר כותרת

בית ספר כותרת
ש', בית ספר כותרת ליחסי ציבור

בית ספר כותרת
"נהנתי מאוד בסדנא ליחסי ציבור לעסקים חברתיים ועמותות, הדוגמאות החיות מהשטח, והכלים עוררו בי רצון ללכת ולהתנדב"
Best man

Best man
אביעד כהן, מנכ"ל בסט מן שירותי הפקה לאירועים

Best man

לימור לקחה אותנו בפגישות חדות וממוקדות והראתה לנו בדיוק את הדרך הנכונה לבניית עסק – ועובדה קיימת היא שכיום אנחנו רק גדלים וצמחים מיום ליום. לימור סייעה ולימדה אותנו כיצד לחדד את המסר השיווקי, כיצד להבין מי הוא הקהל יעד שלנו באמת, מהי הדרך הכי נכונה לפנות אליו, על מה עלינו לשים דגש בדרך והכי חשוב מבחינתנו כיצד למתג את העסק בצורה נכונה להצלחה. לכל אדם, אשר מעוניין להקים עסק ורוצה לעשות זאת בדרך הנכונה, מקטן ועד גדול, אנו ממליצים בחום לעשות את הדבר הנכון ולהרוויח נסיון ומקצועיות ששום אתר, ספר או המלצה יכולים ללמד.

 

לימור, תודה רבה על הכל!! מעריכים עד מאוד מודים על ההשקעה והתמיכה לאורך הדרך.

 

כפר ביקרתם

כפר ביקרתם
ג'. פרויקט התיירות הדרוזי והצ'רקסי של משרד התיירות והמשרד לפיתוח נגב גליל

כפר ביקרתם
"ציון 10! סדנת תקשורת מעניינת, עניינית, שיטת הרצאה קולחת ומעשית, כל הכבוד"
המועצה לשימור אתרים

המועצה לשימור אתרים
דקל ליאני - רכזת השתלמויות ופרויקט מתנדבים למורשת

המועצה לשימור אתרים
לימור היקרה, ברצוני להודות לך הקורס בתקשורת שיווקית אותו העברת למשתתפים מאתרי המורשת בדצמבר 2015 במהלך שני ימי הקורס עבדת עם המשתתפים על איך לספר נכון את הסיפור שלהם לצרכנים פוטנציאלים ובעיקר לעיתונאים ואמצעי התקשורת, תוך כדי מתן ידע חשוב "מבפנים" והרבה פרקטיקה. השילוב של הידע שלימדת, התרגולים והמפגש עם העיתונאית חגית רון רבינוביץ' יצרו קורס משמעותי ומלמד, ועל כך תודתנו. אני מקווה כי גם מצאת עניין במפגש עם אנשי אתרי המורשת והסיפורים שהביאו עימם. בברכה דקל ליאני רכזת השתלמויות ופרויקט מתנדבים למורשת.
מכללת רופין - שיווק דיגיטלי

מכללת רופין - שיווק דיגיטלי
לימור שי

מכללת רופין - שיווק דיגיטלי

לימור אטד הרצתה בקורס מנהלי שיווק דיגיטלי אשר הקמתי במכללת רופין. היא הרצתה על תקשורת שיווקית, פרסום, כתיבה ויחסי ציבור. מעבר לעבודה שלימור היא מרצה בחסד עליון, רבת ידע, מקצועית ויסודית. היא אמינה מאוד, מחויבת לכל תפקיד או הרצאה שלוקחת על עצמה- ללא משוא פנים וללא שיפוטיות. לימור אטד נבחרה למרצה מתוך 14 מרצים שונים בשני קורסים ברצף וב פה אחד. אני גאה ושמחה לעבוד עם לימור אטד למדתי ממנה המון במישור המקצועי והאישי ואני בטוחה שנעבוד יחד גם בהמשך (שי לימור)

עיריית פתח תקווה

עיריית פתח תקווה
סדנאות למגשרות וסייעות

עיריית פתח תקווה

לימור הגשת את החומר בצורה מעניינת וכריזמטית. ניכר "שהכנת שיעורי בית" ביסודיות העברת מסכים מעניינים, עשית לנו לי באופן אישי- הרחבת הלב והדעת. מזון רוחני.. לא הרגשנו איך הזמן עבר. התכנים קרובים ללבנו. העברת את זה בצורה מעניינת בגובה העיניים ועם שיתוף של סיפור חיים (אישי) שלך שזה תרם לחיבור שלי איתך מאוד מאוד נהניתי מהסדנה תודה רבה!

כנרת סוקר

כנרת סוקר
מנהלת סטודיו ריינר לוידאו שיווקי-עברה קורס "ניהול כישורי קריירה"

כנרת סוקר

"נפלה בחלקי הזכות להכיר את לימור אטד האגדית במסגרת לימודי לתואר ראשון בפרסום ושיווק ב״קריה האקדמית אונו". הייתי בשנה ג׳ לתואר, חסרת ניסיון תעסוקתי בתחום לימודיי, ושאיפותיי התעסוקתיות היו בערפל, יחד עם בלבול וסימני שאלה רבים בנוגע לעתיד שלי. לימור עזרה לי לנתח את כישוריי ורצונותיי ולהתקדם לעבר הצעד הבא. הצעד הבא עבורי, עבור הצלחת הקריירה שלי. בעזרת סדרת ההרצאות המדוייקות והתורמות של לימור, בזכות היחס החם והאישי שקיבלתי, בזכות אין ספור שיחות אישיות בכל שעה ובכל זמן, הבנתי שאני הולכת לעשות צעד משמעותי עבורי. הבנתי במה אני רוצה להתמקד ומה אני רוצה לעצמי ולקריירה האישית שלי.

לימור נתנה לי את התחושה שאני אחת ויחידה בכיתה, בזמן שהיו עוד 94 סטודנטים נוספים. עם לימור עברתי תהליך, עם עוצמה. הבנתי מה מטרותיי, הגדרתי לי יעדים ברורים להווה ולעתיד. התהליך שעברתי היה מעצים ומספק, הרגשתי מלאת ביטחון ושליטה. לימור, אני רוצה להודות לך על הכל, על מי ומה שאת, על מה שאת עבורי. תודה שזכיתי להכירך ותודה שזכיתי גם בחברה לחיים."
יניב לוי

יניב לוי
מנהל השיווק חברת אוריין, עבר קורס "ניהול כישורי קריירה"

יניב לוי
"לימור נכנסה לחיי כמו מתנה. דרך הקורס שלה גיליתי על עצמי המון. למדתי מה חשוב לי ומה פחות, למדתי מה אני רוצה והבנתי מה אני צריך, גיליתי שמה שחשוב בעצם זו הדרך ולא התוצאה ושהכל קורה מסיבה מסויימת. התמיכה של לימור, העזרה שלה לאורך כל הדרך הייתה לי כמו מתנה משמיים. בעזרת הקורס וההכוונה המקצועית של לימור, הצלחתי להגיע למטרות שהצבתי לעצמי והכי חשוב בדרך הנכונה."

רוצים לגלות את ה I-FACTOR בארגון, בעסק או בקריירה שלכם? לחצו כאן